GARDENA Електричен тример за жива ограда EasyCut 420/45 + 1 година гаранција

5.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 420 W
  • Должина на ножот: 450 mm
  • Ширина на заби: 18 mm
  • Тежина: 2,68 kg
  • Гаранција: 1 година
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија

Слични Производи

Последно Прегледано