GARDENA Електричен тример за трева ComfortCut 550/28 + 1 година гаранција

7.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

GARDENA Електричен тример за трева ComfortCut 550/28 + 1 година гаранција

  • Моќност: 550W
  • Ширина на косење: 28cm
  • Наменето за градина
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија

Комфорен електричен тример за домашна употреба со кој со леснотија ќе ги искосите и најнедостапните места во Вашиот тревник. Опремен е со ергономска рачка која штити од вибрации, така што можете долготрајно да косите. Во зависност од теренот на косење, тримерот може да се прилагодува со ротација на главата

Слични Производи

Последно Прегледано