GARDENA Црево на извлекување со држач за на ѕид 20m

12.699,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 

GARDENA Црево на извлекување со држач за на ѕид 20m

  • Должина на црево: 20 m
  • Дијаметар на црево: 11 mm
  • Заштита од замрзнување
  • Агол на ротација: 180°
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија

Ѕидна намотка од Gardena со која наводнувањето на вашите површини ќе биде комфортно задоволство. Намотката се монтира на ѕид, извлекувањето на цревото е лесно, додека собирањето на истото е автоматско. Технологијата на изработка на цревото спречува несакани превиткувања при употреба. Истото е опремено со Antofrost-заштита од замрзнување при ниски температури. Комплетот ги содржи сите потребни елементи за монтажа: Намотка, црево за поврзување на водовод со соодветни спојки, како и прскалка со регулација на млазот

Слични Производи

Последно Прегледано