FUMAX Ракавици во боја и големина по избор

499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производ:

  • Без прав
  • Спречува иритација и дерматитис
  • 100% нитрилен материјал, без латекс
  • Без непријатен мирис
  • За еднократна употреба
  • Удобни и лесни за користење
  • Боја: Сина и Црна
  • Количина: 100 ракавици во кутија
  • Наменети за: Чистење, фарбање, кујна, градина …

 

Последно Прегледано