FUMAX Капа со LED светло во боја по избор

499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производ:

Капа со LED светло во боја по избор

  • 45 лумени
  • USB
  • Време на полнење: 2.5 h
  • Може да се пере рачно или во машина (отстранете го LED светлото пред перење)
  • Материјал: 100% акрилик мек, топол, лесен, удобен
  • 4 LED светла
  • Светилката може лесно да се отстрани

Наменета: кампување,планинарење,скијање,возење велосипед,трчање итн

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано