EXPLORER NORTH Велосипед NOR271 27.5″/19″ + 1 година гаранција

12.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Седиште BORTIGE
 • Рачки за волан MEGA црно сиви краци
 • Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни
 • Сет V PVC без рачки кочници
 • Педали KATADIOPTER
 • Среден погон MTB црн 28/38/48T
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB MAYA Z33 P6001
 • Обрач  V1 27,5″ сив 36 дупки V1.26SV.
 • Предна глава MTB 36R
 • Задна глава MTB 36R
 • SP.27,5 X 2,10 54-584
 • Индекс на фаза жолт 14T-28T SHUN FENG
 • Среден менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6
 • Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB
 • Рачен менувач SHIM.ASLTZ500LNB/ASLTZ5006R

 

Слични Производи

Последно Прегледано