EPICA Мерно тркало EP-60345

2.699,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

EPICA Мерно тркало EP-60345

  • Со дигитална индикација со ром од 0 до 9999,9 m
  • Телескопска оска
  • Работи со 3 ААА батерии
  • Дигитален дисплеј
  • Мерење
  • Боја: Жолта-црна

 

Слични Производи

Последно Прегледано