EPICA Мерно тркало EP-60343

2.099,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

EPICA Мерно тркало EP-60343

  • Отпорна гумена кожа, висока јачина
  • Голем LCD дигитален дисплеј, поудобно за читање
  • Прачка од алуминиумска легура, три скали, лесни за носење
  • Копчињата можат да бидат водоотпорни и отпорни на прашина
  • Конверзија во метрички систем , со функцијата на меморија
  • Димензии: 74 x 12 x 10 cm
  • Мерење
  • Боја: Жолта-црна

 

Слични Производи

Последно Прегледано