ENGWE Е-Велосипед T14 + 1 година гаранција

47.119,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

ENGWE Е-Велосипед T14 + 1 Година гаранција

 • Motor: 250W Motor
 • Torque: 30 N.m
 • Tires: 14*2.125 Tires
 • Battery: 48V10AH Lithium-Ion Battery*1
 • Range: 25KM (Electric Mode) 42KM (Pas Mode)
 • Max Speed: 20-25Km/h
 • Time: About 6-8H
 • Maximum Climbing degree: 7°
 • Brake: Mechanical Disc Brakes
 • Bike Weight: 22.7 kg

Слични Производи

Последно Прегледано