DYNAMIC Плинска греалка во боја по избор + 1 година гаранција

15.999,00 ден

12 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Dynamic Плинска греалка во боја по избор + 1 година гаранција

Боја црна (11313):

 • Дијаметар на греалката: 460 x 81 mm
 • Дијаметар на мрежа: 360 x 1070 mm
 • Кукиште на гралката: 375 x 715 mm
 • Дијаметар на пламенот: 200 x 125 mm
 • Висина: 1800 mm
 • Рефлектор: 535 mm
 • Кварцна цевка: 120 x 1070 mm
 • Влез на топлина: 11.0kW (800g/h)
 • 1 година гаранција

Боја сива (11314):

 • Дијаметар на греалката: 460 x 81 mm
 • Дијаметар на мрежа: 360 x 1070 mm
 • Кукиште на гралката: 375 x 715 mm
 • Дијаметар на пламенот: 200 x 125 mm
 • Висина: 1800 mm
 • Рефлектор: 535 mm
 • Кварцна цевка: 120 x 1070 mm
 • Влез на топлина: 11.0kW (800g/h)
 • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано