DYNAMIC Плинска греалка Пирамида (5896) + 1 година гаранција

19.999,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Dynamic Плинска греалка Пирамида (5896) + 1 година гаранција

  • Гориво: LPG гас
  • Средна потрошувачка: 870g/hr
  • Висина: 2.2m
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано