DYNAMIC Плинска греалка печурка (5894) + 1 година гаранција

9.299,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  •  База: 454 mm x 86 mm(H)
  • Резервоар: 378 mm x 780 mm(H)
  • Горилник: 262 mm x 540 mm(H)
  • Решетка за пламен: 260 mm x 220 mm(H)
  • Висина: 2.2m
  • Рефлектор: 813 mm Средна потрошувачка: 870 g/hr
  • Вкупна тежина: 20,5 kg
  • Гориво: LPG гас
  • Боја: Сива

 

Слични Производи

Последно Прегледано