DYNAMIC Плинска греалка печурка (5893) + 1 година гаранција

9.299,00 ден

10 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Димензии на база: 454 mm x 86 mm
 • Димензии на резервоар: 378 mm x 780 mm
 • Димензии на горилник: 262 mm x 540 mm
 • Димензии на решетка за пламен: 260 mm x 220 mm
 • Висина: 2.2m
 • Рефлектор: 813 mm
 • Средна потрошувачка: 870g/hr.
 • Вкупна тежина: 20.5 kg
 • Гориво: LPG гас.
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано