Држач за шише за велосипед

199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Држач за шише за велосипед

  • Универзално за сите велосипеди
  • Материјал:Пластика

Слични Производи

Последно Прегледано