Држач за канцелариски прибор во боја по избор

599,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Држач за канцелариски прибор во боја по избор

  • Димензии на производот:
  • Ширина: 17 cm
  • Висина: 23 cm
  • Материјал: Плексиглас
  • Достапни бои: Црна и бела
  • Наменето за канцеларија

Слични Производи

Последно Прегледано