Друштвена детска игра Pie Face

599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Друштвена детска игра Pie Face

Урнебесната игра Pie Face е исполнета со забава и неизвесност, а некој сигурно ќе се изненади! Играчите ја ставаат раката со шлаг (не е вклучен) или вклучениот сунѓер, а потоа наизменично ги лизгаат главите низ маската и ја вртат центрифугата

 

 

 

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано