Друштвена детска игра “Не ја допирај жицата” Bzzzzz

299,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Друштвена детска игра “Не ја допирај жицата” Bzzzzz

 • Му помага на вашето дете да се фокусира на креативноста и решавањето на проблемите
 • Ја подобрува координацијата на рацете и очите на децата и развојот на вниманието
 • Ако се допре жицата, има звук и светлината значи дека е изгубена
 • Жичен лавиринт
 • Играчка за концентрација
 • Го тренира фокусот и стабилноста
 • Црвена основа
 • Ќе се исклучи звукот на зуење доколку металната палка дојде во контакт со металната жица
 • Земете го вашиот денес и натпреварувајте се со пријателите и членовите на семејството
 • Димензии на пакетот: 27 x 19,2 x 4,4 cm
 • Препорачана возраст 4+ години

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано