ISKRA Дигитална кујнска вага GKS1560-SB + 2 години гаранција

999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Максимално оптоварување: 10 кг
 • Точност: 1г
 • Калено стакло со дијаметар од 4 мм
 • Контролен панел тач
 • LCD осветлување
 • Копче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар
 • TARE функција
 • Автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензии на пакувањето (во мм): 200 (Д) x 30 (Ш) x 200 (V)
 • Димензии на кутијата (во милиметри): 420 (Д) x 320 (Ш) x 220 (V)
 • Гаранција 12 месеци

Слични Производи

Последно Прегледано