Декоративен кабел со LED сијалици во должина по избор

899,00 ден1.599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Декоративен кабел со LED сијалици во должина по избор

  • Растојание од фасонка до фасонка 1 m
  • E27 дебело грло
  • Вклучени сијалици во пакувањето
  • Должина: 10 m,15 m,20 m
  • Заштита: IP 65
  • Можност за наставување
  • 10m (11649)
  • 15m (11650)
  • 20m (11651)

Слични Производи

Последно Прегледано