D-Link Рутер мобилен Wi-Fi Hotspot 4G LTE DWR-932 + 2 години гаранција

1.999,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

D-Link Рутер мобилен 4G LTE DWR-932 + 2 години гаранција

 • Безжичен 4G LTE рутер
 • Wi-Fi Speeds up to 300 Mbps
 • 150 Mbps Download / 50 Mbps Upload
 • Up to 32 Devices
 • Just Insert SIM Card
 • 3G/4G LTE via SIM
 • Батерија: 2020mAh
 • Издржливост на батерија: 5 часа
 • GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
 • Подржува: 1,8V WIMPA
 • Дисплеј: LCD
 • Кабел за полнење Micro USB
 • Адаптери за SIM картички
 • Боја: Црна
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано