Cordys Вентилатор CVE-41P + 1 година гаранција

1.099,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Cordys Вентилатор CVE-41P + 1 година гаранција

  • Дијаметар [cm]: 40
  • Моќност: 50W
  • 3 брзини
  • Тивка работа на моторот
  • Димензии: Висина 130 cm
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано