ISKRA Чистач на пареа JC-229 + 2 години гаранција

4.999,00 ден

18 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Моќност: 1300W (максимум)
 • Должина на кабел: 5м
 •  Глава со кружен зглоб
 • Страничен наклон од 90 °
 • Навалување напред – наназад 70 °
 • Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C
 • Погоден за повеќето материјали и површини
 • Турбо систем за греење
 •  Ергономски дизајнирана рачка
 • Резервоар за вода 300 ml
 •  Заштитен капак на резервоарот за вода
 •  Нето тежина: 3 кг
 • Бруто тежина: 3,2 кг
 • Додатоци:
 •  Додаток за чистење на прозорци
 • Додаток за чистење облека
 •  Крпи за чистење
 • Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)
 • Млазница на млаз со пареа
 • Аголна екстензија
 • Чаша за Мерење
 • 24 месеци гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано