Четка за надворешна употреба Hurricane Muscle Scrubber

999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

 • Чистете со еден допир на копчето
 • 500 вртежи во минута
 • Исчистете од најмала до најголема површина
 • Безжичен производ со батерија што се полни
 • 3 различни глави за чистење
 • Може да се користи со средства за чистење
 • Одлична е за чистење на плочки,надворешен мебел,кола,огради,надворешни дрвени подлоги без да имате болки во грбот.
 • Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење
 • Супер четката за чистење е лесна за употреба и одржување. Кога ќе завршите со чистењето, може да ја нанесете четката во водата и исплакнете ја
 • Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување

 

Слични Производи

Последно Прегледано