Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER FWH-3099T + 1 година гаранција

3.399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER FWH-3099T + 1 година гаранција

 • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
 • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °С
 • Фиксна славина – ротирачка за 360 степени
 • Систем на вградена заштита и безбедност
 • Можност за чистење од бигор на ситото и грејачот
 • Заштедува струја/вода/време/пари/простор
 • Нискомонтажна за садопер
 • Употреба само во домаќинство
 • Материјал: Пластика
 • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано