Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER FWH-3082T + 1 година гаранција

3.399,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER FWH-3082T + 1 година гаранција

  • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °С
  • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
  • Фиксна славина – ротирачка за 360 степени
  • Систем на вградена заштита и безбедност
  • Можност за чистење од бигор на ситото и грејачот
  • Заштедува струја/вода/време/пари/простор
  • Нискомонтажна за садопер
  • Употреба само во домаќинство
  • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано