Чешма насадна со проточен бојлер MUHLER FWH-3055FT + 1 година гаранција

2.699,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 секунди
  • Дигитален лед дисплеј со температура на загреаната вода
  • Флексибилна (ребреста) славина-нагибна во сите правци
  • Систем на вградена заштита и безбедност
  • Можност за чистење од бигор на ситото и греачот
  • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
  • Нискомонтажна за садопер

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано