Часовник ѕиден во боја по избор

299,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • Димензија на бројките: 6 cm
  • Димензија на големата стрелка: 13 cm
  • Димензија на мала стрелка: 10 cm
  • Димензија на секундарник: 11 cm
  • Дијаметар на основата за стрелките: 10 cm
  • Идеална големина: Дијаметар 35-40 cm

Начинот на монтажа е со самолепливи лепенки, димензијата на часовникот си ја одредувате Вие.

 

Последно Прегледано