Cairn Кацига детска SUNNY во боја по избор

1.239,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Cairn SUNNY e иеална за почеток на возење на баланс велосипед или велосипед. Совршено ја заштити кревката глава на вашето дете. Обезбедува максимална удобност и одлична видливост благодарение на рефлектирачкиот систем.

Карактeристики на производот:

Cairn Кацига детска SUNNY

  • Вежбање: повремено
  • Сегмент: VTC
  • Состав: Полиестер 0%, EPS 0%, PC 0%
  • Постава: се одвојува, антимикробна и може да се пере
  • Количина на вентилации: 14
  • Тежина: 200 г
  • Систем за стегање: Да
  • Големина: XS (48-52 см)

 

Слични Производи

Последно Прегледано