Бокс детски со сталак за подесување

899,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Бокс детски со сталак за подесување

  • Пакувањето содржи:
  • Постоље пластично со можност на полнење на вода (дијаметар 33 cm)
  • Боксерски ракавици
  • Боксерска топка
  • Две метални шипки што се спојуваат(максимална висина 1.05 cm)
  • Пумпа
  • Наменето за возраст 3 +

Слични Производи

Последно Прегледано