Авион детски плутан

99,00 ден

4 на залиха

4 на залиха

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Авион детски плутан

  • Материјал: Стиропор
  • Бои достапни во зависност од количините
  • Димензии на производот: Должина 45 cm,ширина на криља 50 cm

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано