Апарат за пуканки

999,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Апарат за пуканки

  • Моќност: 1200 W
  • Димензии на производот: 14 x 12 x 26 cm
  • Боја: Црвена
  • Материјал: Пластика

Слични Производи

Последно Прегледано