Апарат за педикир Electric Pedi

399,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Апарат за педикир Electric Pedi

  • Ваше решение за педикир дома: оваа алатка прави се што ви треба: ги отстранува калусите и ја исуши испуканата кожа на безбеден начин
  • Педи вклучува 2 глави за ролери: еден добар ролери за полирање и секојдневно одржување и еден груб ролери за измазнување на тврдоглавите калуси и мртвата кожа
  • Беспрекорниот Педи доаѓа со 1 рачка, 2 глави за ролери и USB кабел за полнење кој работи со секој wallиден адаптер (wallидниот адаптер не е вклучен)
  • Полнење и отпорен на вода: Pedi има две брзини (ниски и високи) што овозможуваат лесно или помоќно одржување
  • Лесен за употреба на двете нозе, напред до назад – потпетици, прсти, страни, и топчиња на нозете
  • Ергономски дизајн на стапчиња за поприродно движење напред и назад
  • LED Светло

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано