Алат детски Deluxe Tool Set

1.699,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Алат детски Deluxe Tool Set

  • Боја: Жолта
  • Материјал: Пластика
  • Димензии на производот: 68 x 66 x 30 cm
  • Парчиња: 64
  • Наменето за: 3 до 6 годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано