Agropower Агрегат монофазен 3.0 kW со еден излез и електричен старт + 1 година гаранција

26.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
  • Tип на гориво: Бензин
  • Моќност: (KW) : 3
  • Зафатнина:(сс): 210
  • Ниво на бучавост: 65 dB
  • Капацитет на резервоар: 5,5 l
  • Teжина : 23 kg
  • Старт : Електричен
  • Земја на потекло: Кина

Бензински агрегат за произвотство на електрична енергија со еден монофазен излез и електричен старт

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано