AGRINA Правосмукалка за пепел K-1000W со дополнителен ГРАТИС филтер + 3 години гаранција

1.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kaрактеристики на производот:

AGRINA Правосмукалка за пепел K-1000W со дополнителен ГРАТИС филтер + 3 години гаранција

  • Моќ: 1000 W
  • Капацитет: 18 l
  • Должина на кабел: 2.5 m
  • Должина на црево: 1 m
  • Хепа филтер: 1+1
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина

Правосмукалка за чистење на пепел од камини, фурни, печки на дрва и пелети, скари и слично. Располага со моќен мотор и филтер кој не пропушта да продрат ни најмалите честички, а истиот лесно се пере и одржува. Доаѓа заедно со метално, флексибилно црево, отпорно на температура како и дополнителен заменски хепа филтер

Слични Производи

Последно Прегледано