AGRINA Потопна пумпа за валкана вода MD 1100 кW + 3 години гаранција

6.599,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Потопна пумпа за валкана вода MD 1100 кW + 3 години гаранција

  • Моќност: 1100 W
  • Максимална висина: 9,5 m
  • Максимална длабочина: 9,5 m
  • Притисок: 1,0 bar
  • Проток на вода: 18000 l/h
  • Тежина: 8 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано