AGRINA Потопна пумпа со продолжеток MD 250W + 3 години гаранција

3.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Потопна пумпа со продолжеток MD 250W + 3 години гаранција

 • Моќност: 250 W
 • Максимална висина: 9 m
 • Максимална длабочина: 7 m
 • Притисок: 0,9 bar
 • Проток на вода: 4800 l/h
 • Тежина: 4.6 kg
 • Производител: Агрина
 • Земја на потекло: Кина
 • 1 година гаранција
 • Потопна пумпа со продолжеток со помош на која може да се испумпува вода од резервоари и садови

Слични Производи

Последно Прегледано