AGRINA Потопна пумпа MD 900W + 3 години гаранција

5.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Потопна пумпа MD 900W + 3 години гаранција

  • Моќност: 900 W
  • Максимална висина: 9 m
  • Максимална длабочина: 9 m
  • Притисок: 0,9 bar
  • Проток на вода: 13000 l/h
  • Тежина: 7.5 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано