AGRINA Потопна пумпа MD 750W + 3 години гаранција

3.399,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Потопна пумпа MD 750W + 3 години гаранција

  • Моќност: 750W
  • Максимална висина: 8.8 m
  • Максимална длабочина: 7 m
  • Притисок: 0,85 bar
  • Проток на вода: 13000 l/h
  • Тежина: 6.5 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано