Rocky Намотка со црево 15m

2.199,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Rocky Намотка со црево 15m

  • Должина на црево: 15 m
  • Дијаметар на црево: 10 mm
  • Должина на црево за влезна вода: 1.52 m
  • Tуш пиштол со 7 начини на прскање
  • Teжина: 2.72 kg
  • Земја на потекло: Кина

Повеќенаменска намотка со црево долго 15 метри и туш пиштол кој има 7 начини на прскање во зависност од моменталната Ваша потреба

 

Слични Производи

Последно Прегледано