AGRINA Компресор мини + 3 години гаранција

1.099,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напојување: 12 V DC
  • Проток на воздух: 35 l/min
  • Јачина на стрија: 15 А
  • Максимален притисок: 150 PSI
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Преносен мини компресор Агрина кој се напојува од запалката на Вашето моторно возило. Китот содржи конпресор, торбичка за складирање, црево со брза спојка, кабел со штипки и 3 додатоци за пумпање

Последно Прегледано