AGRINA Компресор клипен 1.5kW 25L + 3 години гаранција

8.399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Компресор клипен 1.5kW 25L + 3 години гаранција

  • Моќност: 1.5 kW (2 hp)
  • Запремнина: 25 l
  • Напон: 220V- Монофазен
  • Проток на воздух: 198 l/min
  • Притисок: 8 bar
  • Тежина: 20 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Клипен компресор Agrina со компактни димензии наменет за домашна и индустриска употреба. Располага со рачка и тркала кои му овозможуваат мобилност при работата. Идеален за работилници, занаетчии и слично

 

Слични Производи

Последно Прегледано