AGRINA Хидрофор 800W + 3 години гаранција

10.199,00 ден

14 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Хидрофор 800W + 3 години гаранција

 • Моќност: 800 W
 • Максимална висина: 38 m
 • Максимална длабочина: 8 m
 • Капацитет на боца: 20 L
 • Притисок:1.50- 3 bar
 • Максимален проток: 3200 l/h
 • Тежина: 13,5 kg
 • Производител: Агрина
 • Земја на потекло: Кина
 • 3 години гаранција

Системско решение за спроведување/извлекување на вода од бушотини, бунари или површински извори (акумулации) кон места каде што има потреба од појак притисок на извечениот флуид. Се користи во домот, градината, викендичката

 

Последно Прегледано