AGRINA Градинарска прскалка + 3 години гаранција

499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Градинарска прскалка + 3 години гаранција

  • Капацитет: 8 l
  • Производител Agrina
  • Земја на потекло Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано