AGRINA Градинарска грбна прскалка + 3 години гаранција

899,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Градинарска грбна прскалка + 3 години гаранција

  • Капацитет: 16 l
  • Производител: Agrina
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано