AGRINA Електрична пумпа за вода MD 800W + 3 години гаранција

6.499,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Електрична пумпа за вода MD 800W + 3 години гаранција

  • Моќност :800W
  • Максимална висина: 38 m
  • Maксимална длабочина: 8 m
  • Притисок: 3.8 bar
  • Проток: 3200 l/h
  • Тежина: 9 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано