AGRINA Електрична пумпа за вода MD 1300W + 3 години гаранција

10.299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Електрична пумпа за вода MD 1300W + 3 години гаранција

  • Моќност: 1300 W
  • Макс. висина: 55 m
  • Макс. длабочина: 8 m
  • Притисок: 5.5 bar
  • Проток на вода: 5400 l/h
  • Тежина: 8.6 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано