AGRINA Електричен тример за жива ограда AG 4541 + 3 години гаранција

3.099,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Електричен тример за жива ограда AG 4541 + 3 години гаранција

  • Моќност: 450 W
  • Напон: 220 V, 50 Hz- монофазен
  • Должина на ножот: 410 mm
  • Максимална дебелина на сечење: 16 mm
  • Производител: Aгрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано