AGRINA Електричен тример за трева AG 450 + 3 години гаранција

2.299,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Електричен тример за трева AG 450 + 3 години гаранција

 • Моќност: 450 W
 • Напон: 230 V / 50 Hz-монофазен
 • Број на вртежи: 9.600 мин-1
 • Ширина на косење: 290 mm
 • Дијаметар на жила: 1.4 mm
 • Должина на кабелот: 35 cm
 • Ниво на бучавост:  96 dB(A)
 • Вибрации: 1.5 m/s²
 • Teжина: 2.3 kg
 • Производител: Agrina
 • Земја на потекло: Кина
 • 3 години гаранција

Електричен тример за брзо и ефикасно косење на рабовите на тревникот, како и за косење на трева во целата градина. Има долга предна рачка и благодарение на малата тежина што го прави ергономски и лесен за коритење. Oпремен е со ротирачка глава и тркало за лесно косење на рабовите

Слични Производи

Последно Прегледано