AGRINA Електричен тример за трева AG 250 + 3 години гаранција

1.099,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Електричен тример за трева AG 250 + 3 години гаранција

 • Моќност: 250 W
 • Напон: 220 V / 50 Hz-монофазен
 • Број на вртежи: 12.000 мин-1
 • Ширина на косење: 220 mm
 • Дијаметар на жила: 1.2 mm
 • Должина на кабелот: 35 cm
 • Ниво на бучавост:  93.8 dB(A)
 • Вибрации: 4.43 m/s²
 • Teжина: 1.4 kg
 • Производител: Agrina
 • Земја на потекло: Кина
 • Електричен тример наменет за одржување на рабовите и недостапните места во дворот/градината
 • 3 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано